Анкета: Спортът – начин на живот или изгубена кауза

Здравей, приятелю!

Вярвам, че спортът е неделима част от живота на всеки човек. Вярвам, че трябва да е така.  Още от древни времена мъдреците повтарят: Здрав дух – здраво тяло, защото  вътрешната мотивация е тази, която те вдига всеки ден от леглото, за да те отведе до спортната зала, а спортът от своя страна възпитава, издига духа и поддържа тялото здраво. Това е моето мото, моето ежедневие от дълго време.

Забелязвам, обаче, как с всяка следваща година младите хора прекарват все по-малко време в залата. Дали ми се струва или наистина е така?

Нека не ти повлиявам с моите разбирания по темата. Ако си студент, редовно обучение, в Стопанска академия, и четеш тези редове, то аз те предизвиквам! Нека разберем дали спортът е начин на живот сред нас – младите хора, или то той е изгубена кауза ->  https://qtrial.qualtrics.com/SE/?SID=SV_9RA0YOZpAEHeowk

Настоящата анкета е анонимна, с учебна цел (Курсовата ми работа по „Маркетинг с интерактивни медии”) и няма да отнеме повече от 5 минути. Очаквай резултати! :)

Сподели

Родена съм в Свищов. Изучавам Маркетинг и Финанси в Стопанска академия „Д. А. Ценов” – гр. Свищов. Интересувам се от маркетингови изследвания, маркетингово прогнозиране, реклама, потребителско поведение, оценка на инвестиции и инвестиционни проекти, финансов анализ.

Анкета: Спортът – начин на живот или изгубена кауза